február 12, 2019 Egyéb Nincs hozzászólás

Közmeghallgatás

 

Ludányhalászi képviselő-testülete 2018. november 29. napi ülését közmeghallgatással kötötte egybe. Az érdeklődők 18.00 órára
érkezhettek a művelődési házba. 40 fő jelent meg összesen. Rövid köszöntő után dr. Ludvai Dezső rendőr alezredes a Szécsényi Rendőrkapitányság vezetője adott tájékoztatást a szécsényi járás és Ludányhalászi közbiztonságáról. A statisztikák szerint településünk közbiztonsága a térségben a jobbak között van. Az ismertetőben külön kiemelésre került a télen aktuális probléma, a ronggyal való fűtés, annak környezetre való káros hatása, valamint a lehetséges megoldások és esetleges szankciók.
Hagyományosan így az év vége felé, sor került az önkormányzat éves munkájáról, valamint jövőbeli terveiről szóló polgármesteri beszámolóra is.

A tájékoztatókat követően településünk lakosai kérdéseket tehettek fel az előadóknak

Written by ludanyhadmin